محل تبلیغات شما

موقعی که در رادیو شنیدم با خودم گفتم به کوری چشم دشمنان کامپیوتر و ربات در خدمت بهداشت اجتماعی قرار گرفت. با خودم میگفتم از این به بعد نرم افزار های کامپیوتری و موبایلی در خدمت اجتماع در میاد. با نرم افزار های خاص موبایلی میشه حضور فرد مبتلا رو در اطراف فهمید. پهباد های ویژه ای هم در سطح شهر به پایش میزان تب افراد و عبور و مرور افراد اختصاص پیدا میکنه. ربات ها یا پهباد هایی هم برای ضد عفونی کردن اختصاص پیدا میکنه. در سطح راههای مواصلاتی بین استان هم دوربین های هوشمند به صورت اتومات رانندگان متخلف رو جریمه سنگین میکنه و.

فردا با آغاز طرح فاصله گذاری هوشمند مثل این بود که از خواب بیدار شدم. تازه فهمیدم منظور آقای محترم از گفتن فاصله گذاری هوشمند چیه. فاصله گذاری هوشمند یعنی حفظ فاصله فرد با توجه به عقل و فهمش. طرح فاصله گذاری اجتماعی یعنی ناز مردم رو کشیدن و خوهش کردن برای حفظ فاصله.

در کل منظور حاج آقا میشه فاصله گذاری با توجه به عقلتون به جای فاصله گذاری تمنایی و خواهشی.

امیدوارم که عقل و فهم مردم بکشه چون دیگه خواهشی در کار نیست.

ارتباط سیب و هدر رفت آب

مسافر ساده گفت و راست گفت

طرح فاصله گذاری هوشمند جایگزین فاصله گذاری اجتماعی

فاصله ,گذاری ,هوشمند ,های ,اجتماعی ,هم ,فاصله گذاری ,گذاری هوشمند ,طرح فاصله ,توجه به ,عقل و ,فاصله گذاری هوشمند ,فاصله گذاری اجتماعی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قشلاق دور دست درمان نوین زخم بستر، زخم عروقی ، زخم پای دیابتی در منزل : 09122127505 دامین ارزان امپراطوری قلب ها فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک شیراز SarzaMin باران پک ای استثنایی و فوق العاده برای پول در آوردن از اینترنت Michael's receptions Michael's page